Firma ANPOL istnieje od 1991. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją filtrów powietrza dla motoryzacji, przemysłu budowlanego i rolnictwa.
Z czasem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do naszej OFERTY różnego typu filtry innych uznanych PRODUCENTÓW krajowych i zagranicznych.

Naszymi głównymi atutami są elastyczność i wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w branży filtracyjnej. Oprócz standardowych produktów, które stale znajdują się w naszej ofercie, wykonujemy również filtry nietypowe wg indywidualnych wzorów Klienta, a także regeneracje dostarczonych filtrów i separatorów oleju. W naszej produkcji stosujemy materiały najwyższej jakości, czołowych producentów europejskich, m.in. niemieckich i włoskich.

Jesteśmy przekonani, ze nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam kompetentnie i kompleksowo obsługiwać nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasi Klienci to zarówno duże przedsiębiorstwa budowlane, kopalnie, firmy transportowe, serwisy i wypożyczalnie maszyn, jak również indywidualni odbiorcy detaliczni. Szczycimy się tym, że każdy Klient jest dla nas równie ważny i każdemu służymy fachowym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy!

Jak do nas trafić

"Anpol"

ul. Krótka 4
55-040 Kobierzyce
tel. +48 501 519 240
tel. +48 509 712 901
biuro@filtrydomaszyn.pl

Początek strony